ARMATURA AVK

    

GAZ do gazu

    

KAJAKI kajak

    

Klingeryt

    

ŁOŻYSKA

    

Pneumatyka

    

SPRĘŻYNY

    

Kontakt

    
Szukaj w katalogu:   

Kwatery prywatne Helena Mielno www.kwateryhelenamielno.pl

Nocleg ? Noclegi ? Urlop ? Wczasy ? Jak wypoczynek to tylko u nas !
Kwatery prywatne HELENA Mielno.
Nasza strona www.kwateryhelenamielno.pl
Rezerwacje i zapytania 530 77 25 26
Zapraszamy


Zapraszamy Państwa do spędzenia wypoczynku w naszym obiekcie Kwatery prywatne HELENA w Mielnie. U nas każdy z Państwa spędzi miły i rodzinny nocleg, noclegi, wczasy,  wypoczynek. Położenie i okolica naszego obiektu oferują noce niezakłócone zgiełkiem i ulicznym hałasem po aktywnie spędzonym dniu.

Do dyspozycji przeznaczyliśmy kompletnie wyposażone pokoje 2-, 3- i 4-osobowe wyposażone m.in. w duże łoża małżeńskie, łóżka sosnowe o wygodnych materacach oraz pojedyncze tapczaniki.

Część pokoi posiada własne łazienki, natomiast część pokoi posiada łazienki wspólne (z jednej łazienki korzystają dwa pokoje 2-osobowe).

Dla naszych spragnionych i głodnych Gości urządziliśmy w wyszukanym stylu przestronny aneks kuchenny, gdzie każdy może przyrządzić śniadanie lub kolację (bez obiadów), zaś dla amatorów posiłków na świeżym powietrzu i grillowania przygotowaliśmy miejsca w ogrodzie.

Istnieje możliwość pobytów dobowych lub dniowych. O swoim wyborze należy poinformować podczas rezerwacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego obiektu na naszej stronie www.kwateryhelenamielno.pl oraz do spędzenia u nas swojego wypoczynku.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 530 77 25 26.

Zapraszamy

 

© Copyright 2006 Wszystko i tanio KatalAll rights reserved. Site Map